رزومه شرکت نرم افزاران

امروزه سازمانهایی موفق اند كه در آن سیاست گذاری , استراتژی , تاكتیك , برنامه ریزی , نحوه اجرا و دستیابی به توسعه روز افزون از لحاظ روش ساختار نگری structuralism و روش كاركرد نگری Functionalism مورد استفاده و بررسی قرار گرفته باشد . جهت استفاده از این روشها ، سیستم های هوشمند و مكانیزه به عنوان ابزاری قدرتمند در عرصه فناوری اطلاعات، گام مهمی را در تحقق اهداف و موفقیت سازمانها به وجود آورده و متناسب با كاهش هزینه ها ، نظامی مطمئن و پایدار در چرخه كاری سازمانها ایجاد می نمایند.

در عصر حاضر سازمانها تجربه بكارگیری تكنولوژی مدرن را به منظور ارائه خدمات مفید به ارباب رجوع توسعه داده و آنها نیز متقابلا از آن سود خواهند برد.

بدین منظور با تدبیر مدیران ارشد مبنی بر استفاده از سیستم های هوشمند در مكانیزه نمودن بخشهای مختلف سازمان شرکت طیف نرم‌افزاران پارسیان با سالها تجربه علمی و عملی و کسب تجارب مختلف در زمینه تولید نرم افزار و ارائه راه حل های نرم افزاری با استفاده از آخرین معماری و راه کارها آمادگی خود را در تولید و ارائه سامانه امور رفاهی سازمان معظم بهزیستی اعلام می دارد.

شرکت طیف نرم‌افزاران پارسیان از سال 1379 فعالیت خود را در زمینه تولید نرم افزار آغاز نموده و دارای یك تیم مجرب و حرفه‌ای طراحی و تولید و همچنین دارای بخش آموزش و پشتیبانی نرم افزار می باشد كه بصورت فعال مشتریان سازمانی خود را جهت نگهداری و توسعه سیستم های ارائه شده حمایت می نماید. این شرکت عضو شورای عالی انفورماتیک بوده و نرم افزار های تولیدی آن به طور عملی در بیش از 30 سازمان مختلف در سراسر كشور در حال استفاده می باشد.

امید است بار دیگر این شرکت افتخار خدمتگزاری و همکاری  با آن سازمان معظم  را داشته باشد.

چارت سازمانی شرکت نرم افزاران

+98 21 88342962 - 3

+98 21 88311984

Provide by Narmafzarans

Design by Narmafzarans (AmirHossein)

© گروه نرم افزاران پارسیان 1999